חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

במה בארגון

 
   
"במה בארגון"
 
סדנת  "במה בארגון" בנויה על כלים מגישות הפסיכודרמה* ותיאטרון הפלייבק**.
בסדנת "במה בארגון"  עובדי הארגון הם גם הצופים וגם השחקנים, הסדנה מונחת בשיתוף של  שירי זלמן, שחקנית ומנחת פלייבק ודודו אזולאי, מאמן פסיכולוגי יישומי ומאמן עסקי.

המופע מתמקד במערכת היחסים, בתקשורת הבינאישית ובהתנהלות העובדים עם השותפים לצוות ועם ממשקים שונים בארגון.
הסדנה מאפשרת לעובדים להכיר ולשחק את מהות העשייה והתפקיד של דמויות שונות בארגון, במופע אשר מתבסס על אימפרוביזציה נוצרים מצבים וחוויות בלתי נשכחות אשר מעצימות את עבודת הצוות ושיתוף הפעולה בין העובדים בארגון.
 
המופע מייצר חיבור מעצים בין עובדים בתחומים שונים בארגון: תחום המכירות עם השירות, כספים עם שיווק ועוד. במהלך המופע מתאפשר שיקוף ייחודי אשר מקדם את הסינרגיה בין המחלקות.
 
בסוף הסדנה מתבצע עיבוד של התהליך,  אשר מקנה כלים לתקשורת, עבודת צוות, שיתוף פעולה איכותי בארגון לאור תהליך ההתבוננות שהתאפשר במהלך המופע. 
הסדנה מותאמת לארגון ולערכיו ו"נתפרת" למידותיו על סמך ראיון מקדים. הסדנה משלבת התנסות אותנטית אשר מפחיתה התנגדויות ,מלהיבה ומעצימה את מעורבותם הרגשית של המשתתפים בתהליך. יתרה מזאת התובנות הנוצרות אצל כל משתתף נחרטות בזיכרון לאורך זמן ומאפשרות הפנמה אמתית ויישום של תוצרי הסדנה בתוך הארגון.

 
* פסיכודרמה היא אחת משיטות הטיפול בהבעה ויצירה.הפסיכודרמה מאפשרת איתור מקורות הספונטניות תוך כדי העלאת חוויות מהעבר הקרוב והרחוק, בדיקת אלטרנטיבות על ידי חוויות מתקנות והתנסויות במצבים עתידיים אפשריים, ובכך מביאה לשיפור ניכר בביטחון העצמי ובהרגשת הערך האישי.
** תיאטרון פלייבק הוא מופע אינטראקטיבי, המבוסס על שיתוף פעולה ייחודי בין הקהל לבין צוות שחקנים. צופה מהקהל מספר סיפור וחברי להקת התיאטרון הופכים אותו, בו במקום, למופע תיאטרלי, בעל משמעות בונה ומעשירה, עבור המספר בפרט, וקהל הצופים, בכלל.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ