חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

מופע ליום נישואין

 
   
 
אירוע מיוחד ליום הנישואין

אין ספק שאחד הימים המרגשים במהלך חיינו הוא יום החתונה שלנו. היום בו באים שני אנשים בברית להמשך חייהם כזוג אוהב ותומך. מאז אותו יום, מדי שנה בשנה מציינים את יום הנישואין. בהתחלה שני בני הזוג לבדם חוגגים את יום הנישואין, לאחר מכן מצרפים גם את הילד הראשון לחגיגה, הילד השני, השלישי ולמה לא? אולי גם הרביעי והחמישי. וכמובן, חברים, בני משפחה, כולם חוגגים את יום הנישואין של הזוג המאושר, בטקס מרגש ובעל משמעות.

את יום הנישואין הזה צריך לחגוג כמו שצריך

אז בכל יום נישואין אתם חוגגים במסעדה, אולי בבית, אולי בבית החברים או המשפחה, ולמעשה זו עוד חגיגה אחת, ששוכחים כעבור יום. את יום הנישואין הקרב ובא אנו מציעים לכם לחגוג בצורה קצת שונה ואחרת. לעשות חגיגה בלתי נשכחת, שאנשים יזכרו עוד שנים רבות לאחר מכן. אנו מציעים לכם שורה של מופעים שאותם תוכלו להזמין לחגיגת יום הנישואין שלכם. מופעי יחיד, מופעים קבוצתיים, מופעי סטנד אפ, מופעי אלתור, קוסמים, אקרובטים ומה לא. כל סוגי המופעים, ואתם בוחרים את המופע שמתאים לכם. כי יום הנישואין שלכם הוא יום חשוב המציין את אהבתכם זה לזו, וזו לזה, משנה לשנה, עוד שנה ועוד שנה. בכל שנה מניבים נישואיכם פירות חדשים, בית חדש, ילדים חדשים, שיעורים חדשים לחיים, והכל הכל מתנקז לאותו יום חשוב, יום הנישואין. זהו בהחלט יום שצריך לחגוג אותו כמו שצריך עם מופע ליום נישואין. מופע מצחיק, מופע מרגש, פשוט מופע ליום נישואין.

כל הפעילויות והאירועים ליום נישואין מוצלח
 
אנחנו בחברת – קלה להצגה הכנו עבורכם מגוון רחב של מופעים מכל הסוגים, עם שחקנים ואמנים מקצועיים שיודעים לעשות את העבודה, ולהתאים את התוכן ואופי המופע לאירוע עצמו. מופע יום הולדת, ערבי גיבוש לצוות העובדים, מופע לברית, מופע בר מצווה, מופע חתונה וגם מופע ליום נישואין. מופע המשלב בין ההומור ובין עובדות החיים סביב החתונה, הנישואים וחיי הזוגיות. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר עכשיו, ולהתרשם ממגון ההצגות והמופעים הזמינים עבור מופע ליום נישואין, כי יום הנישואין שלכם צריך להיות יום שמח ומיוחד.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ