חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

תוכן למסיבת פורים

 
   
מארגנים מסיבת פורים לחברה ?!

"קלה להצגה" מציעה לכם מסיבת פורים הכי מצחיקה ומקורית בישראל !
אחת הדרכים המומלצות לכל חברה- עסקית או פרטית- לחזק את הקשר בין עובדיה או חבריה היא וערבי גיבוש ומסיבות גיבוש מקוריות.

ימי וערבי גיבוש הם קודם כל בילוי של כייף והנאה. הם תמיד ילוו באוכל טעים, במשקה טוב, והעיקר- בתוכן המתאים לכל המשתתפים. שירי זלמן מציעה לכם מסיבת פורים מודולארית התפורה במיוחד לעסק שלכם שתשלב תוכן לכבוד הפורים בשילוב עולם התוכן של החברה שלכם !

"קלה להצגה" מנוהלת ע"י שירי זלמן - שחקנית, בדרנית, כותבת במאית ומאלתרת בחסד, המנוסה מאד בהרכבים קומיים, הופעות סטנד-אפ, הנחיית משחקי חברה ואלתור. לכן, ימי וערבי גיבוש אותם היא מנחה הם מגוונים, מקוריים וכיפיים.
 
 

קטע סטנד-אפ או מערכון המתאים לאירוע הנתון, אשר נכתב על ידי שירי ומשתמש בחומרים על החברה, על סמך תחקיר עליה, יהיה תמיד מצחיק, משחרר ומהנה. שעשועון טריוויה על החברה, למשל, יהיה מצחיק וכייפי, ויחד עם זאת יהדק את הקשר בין העובד לחברה ולכל חבר בה.

הפעלת סלטרון במשך ימי וערבי גיבוש היא כייף מיוחד בפני עצמו. סלטרון הוא שעשועון בו המשתתפים מחולקים לקבוצות, המתחרות זו בזו במשימות מצחיקות המשולבות במשימות סביב החברה כמו: תפזורת מונחים מקצועיים, כתיבת פרסומת או המנון למחלקה או  למוצר, ועוד.

זוהי פעילות תוססת מלווה במוסיקה, הגורפת את כל המשתתפים ומפעילה את הדמיון, היצירתיות ושיתוף הפעולה שלהם. זה הזמן לגילוי כישרונות נסתרים, להכרת הפן האחר של חברך היושב בסמוך אליך במשרד, פן אותו לא יכולת להכיר בזמן העבודה.


ימי וערבי גיבוש כאלה, בהנחייתה של שירי זלמן, והשזורים בהומור בטעם טוב ובמוסיקה, הם חוויה משחררת ובלתי נשכחת, היוצרת גיבוש באווירה חופשית וכייפית. ההשקעה בעובד תניב את פירותיה עד מהרה: הידיעה שהחברה משקיעה בעובד לא רק בתחום העבודה, אלא גם ביצירת אווירה טובה והרגשה טובה שלו, והעמקת הקשר בין המשתתפים, תשפיע בהכרח על היחסים ביניהם, על יחסם לחברה בה הם מועסקים וכך גם על האכפתיות שלהם ועל איכות עבודתם. 
 

 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ