חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

סטנד אפ לאירועים קטנים

 
   


 
 
 

סטנד אפ לאירועים קטנים  -  קטן זה הגדול החדש

 

מכירים את האנשים האלה שמנסים להצחיק במסיבת יום הולדת? אה לא? קבלו את הסטנדאפיסטית שתרים את האירוע שלכם ותפיל אתכם ואת האורחים שלכם מהכיסא. מסיבת יום הולדת סטנדרטית כוללת בדרך כלל מוסיקה כיבוד והתפזרות אחרי שעות בודדות.

 

מופע סטנד אפ של "קלה להצגה" ירים את האירוע שלכם לגבהים חדשים קטעי הסטנד אפ מותאמים אישית לאחר פגישה אישית עם בעל השמחה או מארגני האירוע להתאמה לקהל המוזמנים ובעל השמחה עצמו.

 

המופע המרכזי של הערב : של מי יום ההולדת הזה בכלל?

 

המופע המרכזי והייחודי של "קלה להצגה" בהשראת התכנית האמריקאית : של מי השורה הזאת". מופע המשתף את כל המוזמנים במסיבת יום ההולדת לסוגיה השונים בהשתתפות כל החברים ובעל השמחה. מסיבה עם הרבה צחוקים, סטנדאפ המשלב אלתורים וחוויה בלתי נשכחת ומפילה מצחוק.  הבדרנית הוותיקה והמנוסה שירי זלמן הנמצאת זה שנים רבות בתעשיית הבידור והסטנד אפ , מביימת, משחקת, כותבת ומופיעה, באירועי חברה בימי הולדת פרטיים ואירועי חברה.

 

שירי, המכונה, "קלה להצגה"  תפיק עבורכם חגיגה של אירוע עם צחוק ללא הפסקה בכל שנייה של המופע. שירי, מתמחת במיוחד בכתיבת סטנד אפ לאירועים קטנים של ימי הולדת לקהל הפרטי ושמה הולך לפניה כקומיקאית ובמאית בכל רחבי הארץ.

 

מרימים אירוע קטן  בגדול -  יום הולדת מקורי

 

האירוע שלכם יהיה מהמיוחדים והמקוריים ביותר שנראו עד עתה. אירועי ימי ההולדת בהפקתה ובימויה של שירי זלמן הינם מופעים חד פעמיים הנכתבים במיוחד לצורך האירוע שלכם אישית. התוכנית נכתבת יחד אתכם ועם שיתוף פעולה מלא עם מארגני האירוע. בין אם מדובר הפקת סטנד אפ לאירועים קטנים או גדולים שירי זלמן תדע להפיק את האירוע המיוחד והמתאים ביותר לאירוע הספציפי שלכם. מופעי סטנד אפ לאירועים קטנים הינם רווחים פחות בארץ. אולם שירי זלמן מתמחית גם במשחק וכתיבת סטנד אפ לאירועים קטנים במיוחד שיעניקו לכם תחושה פעילה , שמחה וחגיגית במיוחד.

 

שירי זלמן, הינה בוגרת בית הספר למשחק של ענת ברזילאי, במאית, כותבת מוכרת ומיוצרי וכותבי התכנית "דומינו גרוס" היודעת להרים כל אירוע מהקטן ועד לגדול ביותר.

 

מעוניינים באירוע שיפיל את האורחים שלכם מהכיסא? מעוניינים להפתיע את היקרים לכם ולהעניק לכם ערב בלתי נשכח ? צרו קשר עוד היום לקבלת חוויה בלתי נשכחת.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ