חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

סטנד אפ לאירוע קטן

 
   

איך הופך סטנד אפ לאירוע קטן לאירוע המרכזי של הערב ?


סטנד אפ לאירוע קטן הינו המופע המתאים ביותר לאירוע שנועד לאולם קטן או לבית שבו האורחים והמוזמנים הגיעו כדי לחגוג אירוע אינטימי. סטנד אפ לאירוע קטן כשהוא איכותי וכיפי, הופך במהירות לאירוע המרכזי של הערב, במיוחד כשהמוזמנים לא מפסיקים לצחוק מהרגע הראשון ועד סיום המופע.


המופע הזה יגרום לכם לבכות מרוב צחוק

הכינו את הממחטות אתם תבכו מרוב צחוק, כמזמינים מופע של סטנד אפ לאירוע קטן, מומלץ להגיע למקום עם חבילת טישו מלאה. אומני מופעי סטנד אפ, במיוחד אלה שמורגלים להעביר ערבים לקהלים שונים ומגוונים, יודעים היטב את מלאכתם, ומסוגלים להפוך כל אירוע קטן וזניח לשורת מחץ ממוקדת ומצחיקה.

כשאנחנו מגיעים לאירוע קטן ואינטימי, אנחנו מצטיידים במצב רוח טוב ומגיעים מוכנים ליהנות מערב מקסים ומצחיק. מופע סטנד אפ לאירוע קטן הוא בדיוק מנת הבידור המתאימה לנו בסוף היום, אחרי יום העבודה ומשגרה שמלאה בסידורים ובמטלות.

לרוב, מופעי סטנד אפ עוסקים בראיית מצבים מזוויות שונות ולא שגרתיות, שמפתיעות ומצחיקות אותנו עד דמעות.

שורות המחץ והזווית הלא שגרתית של מנחה המופע, מאפשרות לנו לבחון מצבים רגילים לגמרי, או חסרי חשיבות באור אחר, שגם מביך, מפתיע, אך בעיקר מצחיק.


סטנד אפ לאירוע קטן – נהנים מהרגע הראשון

אם אתם מארגנים מסיבת יום הולדת או מסיבה למחלקה במקום העבודה, שתהיה באווירה אינטימית, אך כיפית, מומלץ למצוא אומן סטנד אפ בעל ניסיון, שידע לקלוט מיידת מי האנשים שהגיעו למופע, ואיזה סוג הומור יתאים להם ביותר.

סטנד אפ לאירוע קטן על טהרת הנשים יהיה שונה מסטנד אפ שאמור לפנות לאנשים ממגזרים שונים, שפחות יתחברו להומור עם בדיחות גסות וכדומה.

בחירת אומן מנוסה, שמסוגל לאלתר ולגלות מיד מה מפעיל את הקהל שלו, תבטיח למארגני האירוע, וכמובן לאורחים, ערב מהנה ושמח במיוחד.


הקומיקאית שירי זלצמן יכולה להפוך כל אירוע קטן ואינטימי, לרגע בלתי נשכח בכל מה שנוגע לכמויות ההומור והצחוקים שירוצו באירוע שלכם. שירי זלצמן מקיימת מופעי סטנד אפ לאירועים קטנים כגדולים. אף אחד לא נשאר אדיש במהלך הערב, כולם צוחקים ומפסיקים לצחוק, רק כשזה נגמר.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ