חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

סטנד אפ לערבי גיבוש

 
   
 
ערב גיבוש קומי, פתוח ומשחרר

ערב גיבוש לעובדים הוא ערב חשוב מאוד בעיצוב חיי החברה במקום העבודה, כמו גם בעיצוב איכות התקשורת בין העובדים במהלך העבודה עצמה. במסגרת העבודה, ביום יום, נדרשת רמה גבוהה של שיתוף פעולה בין העובדים, תקשורת טובה ועזרה הדדית, לכן חשוב לטפח את הקשרים החבריים והפתיחות בין העובדים ובין המנהלים בארגון. ערב גיבוש מדי פעם בפעם הוא פתרון מעולה, בתנאי כמובן שהוא מתוכנן נכון על מנת למלא את מטרותיו כערב מגבש, משחרר לחצים ומטפח קשרים בין העובדים השונים.

ערב גיבוש באווירה הנכונה

ישנו מגוון רחב של פעילויות שניתן לשלב בערב גיבוש להשגת מטרות אלו, והפעילות הבולטת בהן הוא מופע סטנד אפ לערבי גיבוש. מופעי סטנד אפ לערבי גיבוש מועברים על ידי אמנים מוכשרים ומקצועיים המאומנים בשיתוף הקהל בצורה מצחיקה, מרגשת ומשחררת. כך למשל, כולל מופע הסטנד אפ, מופע אילתורים שבו מוזמנים האורחים אל הבמה ומתבקשים לאלתר סביב נושא או עניין הרלוונטי למקום העבודה. דמיינו את עובדיכם עולים בזה אחר זה אל הבמה לתשואות חבריהם העובדים, ולקול הצחוק המתפרץ עם הפאנצ' ליין.

כל האירועים והפעילויות, בואו להתרשם

אנחנו בחברת – קלה להצגה צברנו ניסיון של עשרות רבות של מופעי סטנד אפ לערבי גיבוש. טרם האירוע אנו נוהגים לשבת עם נציגי הארגון, ולרכז חוויות מרכזיות מחיי הארגון, שישמשו בערב האירוע כנושאים מרכזיים סביבם יתבצע האלתור הקומי. בנוסף, אנו יושבים עם נציגי הארגון, מגדירים את צרכיו מ- ערבי גיבוש, ובונים פעילות מלאה בהתאם לתקציב הנתון, החל מהמקום, דרך כיבוד וקייטרינג, מופעים והצגות וכלה באנשי מקצוע הנדרשים לערב כדוגמת אנשי מוסיקה והנחיה, אנשי תאורה וכדומה. אם טרם השתתפתם בערב קומי שלנו, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתרשם ממגוון הפעילויות שאנו מציעים. תוכלו לראות אירועים מצולמים שערכנו בעבר, ולהתרשם מאופי האווירה והחיבור הנרקם בין העובדים לאורך הערב. בין שאתם מעוניינים לערוך את האירוע במשרדי החברה, ובין שאתם מחפשים מקום חלופי כדוגמת חוף הים, מקום בטבע, בריכה, או אולם אירועים ייעודי, אנו נפיק עבורכם את כל האירוע, או פשוט נארגן עבורכם את המופע סטנד אפ לערבי גיבוש, לפי בחירתכם.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ