חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

פעילות לוועדי עובדים

 
   
 
כל הפעילויות לעובדים שלכם

אתם בוועד העובדים, ואתם אחראים על מציאת פעילויות מעניינות ואטרקטיביות לעובדי הארגון? הרצאות, שיעורים, טיולים, מופעים, מסיבות, נופשים, סיורים ומה לא. וועדי עובדים הם הרי חברות הפקה בפני עצמם. כמעט כל אירוע ואירוע אפשר להשיג דרך וועד עובדים טוב שיודע לארגן תפריט תרבות והנאה עשיר. בקלה להצגה נעזור לכם לארגן פעילויות מגוונות לטובת העובדים על בסיס קבוע ומתחדש.
כמו מגוון רחב של מופעים והצגות.

פעילות לוועדי עובדים יכולה להיות מאוד מגוונת. מופעים לכבוד עובדים פורשים, מנהלים שקודמו, חגים וימים מיוחדים בארגון, טיולים לכל חלקי הארץ עם נופש או בלי נופש, בארץ או בחו"ל, הרצאות על מגוון רחב של נושאים, עם מרצים מקצועיים ומיומנים, מופעי סטנד אפ, מופעי יחיד והצגות בסדר גודל מלא, מופעי אלתור, מופעי שירה בציבור ומה לא. כל הפעילויות שאפשר רק לחשוב עליהן, אפשר להשיג דרך וועד עובדים טוב. אנחנו בחברת – קלה להצגה, בנינו תפריט מיוחד ומלא עבור פעילות לוועדי עובדים. בין שאתם צריכים מופע או כל פעילות אחרת באירוע, ובין שאתם צריכים מישהו שיארגן לכם הכל. אחרי עשרות רבות של פעילויות לוועדי עובדים, ופעילויות בכלל לאירועים פרטיים, יש בידינו כל הידע והיכולות הנדרשים על מנת להעמיד פעילות לוועדי עובדים ברמה הגבוהה ביותר.

אנשי מקצוע לאירועים מוצלחים עבור העובדים שלכם

אמני סטנד אפ מקצועיים, שחקנים וותיקים ומוכשרים, מקומות טובים בהם ניתן לערוך אירוע, מומחי הפעלה ושירה בציבור, ערבי גיבוש, מגוון רחב של סדנאות. כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו אנחנו יכולים לארגן עבורכם. פעילות לוועדי עובדים זו בהחלט אחת ההתמחויות שלנו, מאחר ואנו יודעים להתאים שורה של מופעים ופעילויות לארגונים שונים על פי סוג הארגון, מספר העובדים, סוג האירוע הנחגג, וכמובן על פי התקציב שיכול להעמיד וועד העובדים.יש לנו שורה ארוכה של פעילויות לוועדי עובדים, בכל תקציב, לכל מטרה ועבור כל מספר של אורחים. פנו אלינו היום ותוכלו להתרשם מיכולותינו ומניסיוננו עם אירועים לוועדי עובדים.

קלה להצגה תדאג לארגן לכם פעילות לוועדי עובדים ו- ערבי גיבוש מצחיקים ומיוחדים.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ