חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

הפעלות וסדנאות

 
   
           מגוון הפעלות קומיות ייחודיות:
 
סטנד אפ מותאם אישית:

ההפעלה תיפתח בקטע סטנד-אפ בכיכובה של דמות צבעונית (חיקוי של דמות אמיתית המוכרת לאורחים, אם מתאפשר. לדוגמה: המנקה). הדמות מתפרצת באופן ספונטני ומפתיע לאירוע, ומתחילה "לירות" בדיחות על עולמם הפנימי של העובדים, מחממת את האווירה ונגעת לליבם של האורחים.

הקטע נכתב מראש עפ"י מידע שנאסף על האורחים או על הדמויות המרכזיות של הערב (חתן יומולדת, המנהל הבכיר, או ההווי הכללי של הארגון).

 
 
"לעוף על החברה" -שעשועון טריויה:

הפעלה בפורמט של שעשועון טלוויזיוני שנכתב על העובדים לאחר תחקיר.
בצורה קומית ומכבדת, במטרה לשים אותם במרכז האירוע, לשתף ולשמח אותם.

 
 
משחקי אלתור:

משחקים קבוצתיים הנשענים על חוקי משחק מוכרים בסגנון "של מי השורה הזאת" המצטיינים בשיתוף פעיל של היושבים בקהל כמציעי רעיונות אשר קורמים עור וגידים בצורת קטעים קומיים המבוצעים ע"י משתתפים נבחרים מתוך הקבוצה שמשחקים על הבמה: כך כולם מרגישים חלק מהאירוע!

 
 
סלטרון:

פעילות תחרותית בקבוצות שנכתבת במיוחד לכל אירוע. המשימות יכולות להיות כלליות ויכולות להיות מעולם התוכן של הארגון (לדוגמה כל קבוצה מקבלת תפזורת / תשבץ עם מילים מקצועיות מעולם התוכן של הארגון).

העבודה הקבוצתית, לחץ הזמן לעמוד במשימות והמשימות עצמן יוצרות חוויה מגבשת, נעימה ומעשירה.

 

* מאוד מתאים לקבוצות גדולות * ניתן לעשות את הפעילות גם כפעילות ODT.
 

 
סדנת "שוברים שיגרה":

פעילות חוויתית של יציאה מהמסגרת המשרדית.
משחקים מגבשים, מחברים ובעיקר מאוד מצחיקים. ניתן להוסיף משחקי פרגון -
אחרי סדנה כזאת חוזרים עם המון אנרגיה חזרה לעבודה ואחד לשני.

 

* הפעילות מותאמת אישית לכל אירוע לפי נושא האירוע וסוג הקהל.
* ניתן לעשות את הפעילות גם כפעילות ODT.
* מומלץ לקהלים של עד כ-50 איש.

 


 
הפעלות וסדנאות מתאימות לכל אירוע:
יום גיבוש של חברה או חבורה, יום הולדת, מסיבת רווקות - בכל פעילות חברתית יוסיפו הפעלות וסדנאות תוכן מעניין, מצחיק, מגבש ומשחרר. מה שחשוב הוא להתאים את ההפעלה, הסדנה והמפעיל/לה שלה לקהל היעד, שאם לא כן- היא לא תעניין את הנוכחים, הם לא ייקחו בה חלק פעיל ולא ייהנו ממנה.

שירי זלמן היא בעלת כישרונות רבגוניים, ובעלת ניסיון רב בתחום הפעלות וסדנאות. אם אתה מתכוון לארגן הפעלות וסדנאות לאנשי החברה שלך, במסגרת אירוע לבן משפחה או לכל אירוע אחר תוכל שירי לייעץ לך אחרי תחקיר קצר מה כדאי להביא לקהל שלך.אפשרויות הבחירה הן מגוונות, קודם כל- בהתאם למטרת האירוע: האם זהו ערב בידורי למשפחה או לחברים? האם זהו יום הולדת? האם ערב גיבוש לקבוצת חברים או לעובדי חברה או עסק? "קלה להצגה" תוכל להציג בפניך שורה של הפעלות וסדנאות לכל אירוע שכזה.

 

 

יש לקחת בחשבון את גיל הנוכחים: האם הם בני נוער? גיל הביניים? הגיל השלישי? האם גילם מעורב? לכל אחת מקבוצות הגיל הנ"ל יש להתאים פעילות המתאימה לה. עוד שאלה אשר נשאלת היא האם למשתתפים פתיחות מספיקה? האם הם מכירים היטב זה את זה? האם ירצו לקחת חלק פעיל כאשר יוצעו להם הפעלות וסדנאות? האמת היא שלא כל המשתתפים חייבים להיות פעילים ממש. אם 30% מן הקבוצה יהיו פעילים, והשאר פשוט ייהנו ויעודדו.


הפעלות וסדנאות כוללות שעשועונים ומשחקי חברה, וכאשר מדובר בחברת קלה להצגה - הכל בהומור וצחוקים, בטעם טוב ולא פוגעני, כמובן. אופי השעשועונים ייקבע, קודם כל, על סמך מטרת הפעילות. אם המטרה היא גיבוש, למשל, יהיו אלה הפעלות של היכרות, הכוללות שיתוף פעולה בתוך הקבוצה, הפעלת דמיון ויצירתיות וכדומה.

הפעלות וסדנאות עם קלה להצגה הן תמיד מצחיקות, כייפיות ומהנות. הן מלוות במוסיקה ומתקיימות באווירה נהדרת. לצד כל אלה הן מגבשות, מעמיקות את ההיכרות בין משתתפיהן ומפעילות את הדמיון והיצירתיות שלהם. למשתתפים מובטחת חוויה כייפית ובלתי נשכחת.

 
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ