חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

יום הולדת סטנד אפ

 
   
חוגגים או מארגנים יום הולדת ?!

מגוון אפשרויות שונות: הופעת סטנד-אפ, מופע אלתור קומי בנוסח " של מי השורה הזאת", משחקי חברה, מוסיקה והפעלות שונות של הקהל.

כל מזמין יכול לבחור לפי רצונו, העדפותיו, טעמו,
טעמם המשוער של רוב המשתתפים והתקציב שלו.


 
ערבי גיבושחוגג או מארגן יום הולדת? אחרי כך וכך ימי הולדת שלך, של משפחתך ושל חבריך, אתה מחפש יום הולדת סטנד אפ.

לא שבלוני, לא חוזר על עצמו. אנו בחברת "קלה להצגה" יכולים להבטיח אירוע שכזה. הנחיית ערבי גיבוש ומסיבת יום הולדת על ידי "קלה להצגה" מבטיחה ערבי גיבוש ו יום הולדת סטנד אפ מאין כמוהו. שירי מנחה ימי הולדת לכל הגילים, ויש ביכולתה להתאים מגוון פעילויות למשתתפים. 

מארגן יום ההולדת יכול לבחור מתוך אפשרויות שונות: הופעת סטנד-אפ, מופע אלתור קומי בנוסח " של מי השורה הזאת", משחקי חברה, מוסיקה והפעלות שונות של הקהל. זה יהיה ערב בידורי אשר סובב סביב החוגג, לשמחת חבריו ובני משפחתו.

שירי זלמן, שחקנית אשר הופיעה במסגרות, בעיקר מסגרות קומיות שונות, למדה פיתוח קול ומצטיינת באלתור, תוכל להפוך את מסיבת יום ההולדת לחגיגה של צחוקים והנאה. ניסיונה ככותבת וכמופיעה בקבוצת "מיוזה" מאפשר לה, למשל, לאלתר מערכון על המקום, על בסיס נתונים שהיא מקבלת מן הקהל. מופע סטנד-אפ שנכתב על ידי שירי זלמן על החוגג בעקבות תחקיר יעמיד אותו במרכז האירוע. והכל ברוח טובה, כמופע בידורי ולא פוגעני.

הפעלת המשתתפים:

משחקי חברה, שעשועון טריוויה הסובב סביב חתן יום ההולדת, משחקי אימפרוביזציה ועוד- כל אלה יתרמו להצלחתו של יום ההולדת ולמקוריותו. ל"הרמת" יום הולדת סטנד אפ במיוחד, ניתן לצרף שחקנים נוספים או מוסיקאי אשר ילווה את ההופעה ויאפשר לבצע אימפרוביזציות מוסיקאליות כמו כתיבת שיר על חתן הערב.

יום הולדת אותו תנחה ותארגן שירי זלמן - "קלה להצגה" הוא אירוע מודולארי: כל מזמין יכול לבחור לפי רצונו, העדפותיו, טעמו, טעמם המשוער של רוב המשתתפים והתקציב שלו. בזה יתרונו. יום הולדת הבנוי כך- מובטח שיהיה יום הולדת סטנד אפ מיוחד.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ