חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

יום הולדת 50

 
   
יום הולדת 50 מה בדיוק עושים?

 
ערבי גיבוש
יום הולדת 50 הוא יום חשוב מאוד עבור החוגגים, אדם בן 50 הוא לא זקן עדיין אלא מלא חיות ועניין בחיים, אנשים בגיל זה עובדים במלוא המרץ ומתחילים אפילו לחתן את ילדיהם. אנשים בני חמישים אוהבים לבלות ולשמוח במיוחד כשיש להם יום הולדת 50. כדאי לתכנן מסיבת הפתעה ולהזמין את כל החברים מכל התקופות שלהם בחיים בסגנון "חיים שכאלה" הם יתרגשו ויופתעו לטובה כשיראו את חבריהם מתקופת הצבא..

מופע סטנד אפ ליום הולדת 50

ההפתעה שתעשו להורים שהגיעו לגיל 50 יכולה להיות הזמנה של סטנדאפיסט שיופיע ויצחיק את כל המוזמנים עם  מופע סטנדאפ בנושא גיל החמישים, כל האנשים אוהבים לצחוק במיוחד כשמדובר במופע ובמסיבות יום הולדת, ניתן להעביר שעה נעימה ומצחיקה באמצעות סטנדאפיסט מוכשר.

דוכני מזון לאירועים כמו ימי הולדת מיוחדים

השאלה שתמיד נשאלת היא מה נגיש באירוע, לאף אחד אין זמן לבשל לכמות גדולה של אנשים, לכן ישנם דוכני מזון שונים שיעשו לכם אירוע של יום הולדת 50 בלתי נשכח, התפריט שיוגש באירוע הוא מאוד חשוב, לכן כדאי לבחור אותו בקפידה, ניתן לבחור מגוון סוגים של אוכל שגם יכלול דוכני קפה ומתוקים. גם עוגת יום הולדת מיוחדת במינה לפי הזמנה יכולה בהחלט להיות אטרקציה והפתעה לאימא או אבא החוגגים יום הולדת 50. 

ניתן להזמין אותה באמצעות החברה לדוכני מזון. לרוב ישנם אנשים המזמינים את האוכל האהוב על הישראלים, דוכנים של בשר על האש, כולם יאהבו את זה שהו אוכל המקובל על כל הגילאים. תשומת לב כזאת מצדכם הילדים תעשה את הפתעת החיים לאימא או לאבא החוגגים, זו הדרך שלהם להראות להם כמה אתם אוהבים או מוקירים אותם.

מוסיקה באירוע של יום הולדת 50

מוסיקה נוסטלגית של שנות ה-60 "תעשה להם את זה.." כל האנשים בגילאים האלה, גדלו על הביטלס, אלביס פרסלי ופול אנקה,  דאגו כי התקליטן יתקלט את המוסיקה הזאת, בקשו מהתקליטן שיזמין את ההורים לטנגו חושני , כך שהם יהיו מוקד אטרקציה ביום הולדת.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ