חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

ימי גיבוש וכיף

 
   
 
ימי גיבוש וכיף הם מקור הנאה לכל משתתף בהם. הם מהווים אתנחתא מכל פעולות היום יום, מנוחה מכל הבעיות וניקוי ראש. לכן תמיד נהדר לארגן מדי פעם ימי גיבוש וכיף בין חברים, בין עובדים או בכל מסגרת עסקית או חברתית.

אם תגלוש באינטרנט תמצא ללא ספק חברות לא מעטות המציעות פעילות 
ימי גיבוש וכיף. החכמה היא לבחור את הטוב והמתאים ביניהם. ערב מקורי, המתאים בדיוק למסגרת בה הוא מתוכנן. כאן המקום להכיר את "קלה להצגה". שירי זלמן היא לא סתם סטנד-אפיסטית. היא כותבת, שחקנית ובמאית מנוסה, אשר פעלה ופועלת בהרכבים קומיים זה שנים. כשרונה בתחום הכתיבה והאלתור מכשיר אותה לארגן ימי גיבוש וכיף מקוריים ביותר.


 
ערבי גיבוש
 


לצורך הפעלת ימי גיבוש וכיף, נערוך בחברת קלה להצגה תחקיר על החברה שלכם, המשפחה או המסגרת בה נערכים ימי גיבוש וכיף למנהלים כאלה. על סמך תחקיר זה היא תבנה קטעי סטנד- אפ, מערכונים, שעשועי טריוויה, משחקי הפעלה או כל הפעלה אחרת. הפעילות תהיה מתואמת, כמובן עם המארגנים, ותתאים לגילם ולאופיים של המשתתפים, וכמה שיותר- להעדפותיהם האישיות. קיימות אינספור אפשרויות:
  • פעילות המורכב מקטעי סטנד-אפ ומערכונים, משולבת במוסיקה, אשר תצחיק את הצופים ותשחרר אותם- מתאימה לקבוצות "מפונקות" כאשר יוצאים מתוך ההנחה, שאנשיהן לא יקומו וישתתפו השתתפות פעילה.
  • פעילות אשר, בנוסף לקטעי הסטנד-אפ ישולבו בה גם סדנאות ושעשועונים אשר ישתפו את הקהל- לקהל יצירתי ולא ביישן, אשר ישתף פעולה בפעילויות מפעילות דמיון ויצירתיות. אגב, לא כולם חייבים להיות פעילים. אם רק 30% מן המשתתפים יהיו משתתפים פעילים- דיינו.
  • ניתן לשלב גם אמנים אחרים- שחקנים, מוסיקאים וכדומה, הכל בהתאם לרצון המארגנים ולתקציבם.
בעזרת הכישרונות המגוונים שלנו ב"קלה להצגה" נארגן לכם ערבי גיבוש מודולאריים, המורכבים ממספר מרכיבים המתאימים לגוף לו מפיקים ימי גיבוש וכיף. לכן יהיה זה תמיד ערב מגוון, מקורי, מהנה, מצחיק ומתאים לקהל המשתתפים.

ימי גיבוש וכיף הם מהנים וכייפיים. בנוסף לכך הם מגבשים ומלכדים את המשתתפים בהם, וגורמים להם להעמיק את ההיכרות ביניהם. ימי גיבוש וכיף עם חברת קלה להצגה יהיו ערבים כייפיים ובלתי נשכחים.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ