חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

ימי וערבי כיף

 
   
מארגנים ערב גיבוש או יום כיף ?!
קלה להצגה מציעה לכם ימי וערבי גיבוש "מודולאריים" התפורים במיוחד לכל מסגרת:

לכל אירוע נתפרת ה"חליפה" שלו:
מופע תיאטרון פלייבק:

תיאטרון פלייבק הוא סוג מקורי של תיאטרון אימפרוביזציה (אלתור) המשתף את הקהל בהופעה.
תפקיד הקהל הוא להעלות סיפורים בנושא של האירוע – סיפורים על אורח הכבוד, מהווי החברה, סיפורים אישיים שיהיו מעוניינים לחלוק. כל סיפור יזכה לחיים חדשים על הבמה, מאת הרכב שחקנים מיומן שיציג אותו באמצעות משחק ושירה באופן מקצועי מרגש ואותנטי.
כוחו של תיאטרון הפלייבק הוא לא רק כפאן אלא גם לגשר ולחבר בין אנשים, להציף דילמות וע"י הריחוק שההמחזה נותנת לסיפור ניתן לראות את פתרונם.
ערב מרתק שיכול להיות גם מלא רגש, מוזיקלי, מצחיק וכולו מבוסס על סיפורים שלכם.

* מאוד מתאים בתחילת או סיום יום הרצאות.

 
 
מופעי אלתור בידורי עם שחקנים בשיתוף הקהל:

מופע אלתור המבוצע ע"י שחקנים קומיקאים הנשען על חוקי משחק מוכרים בסגנון "של מי השורה הזאת" בשיתוף פעיל של היושבים בקהל כמציעי רעיונות אשר קורמים עור וגידים בצורת קטעים קומיים המבוצעים ע"י שחקנים מיומנים. 
 
סטנד אפ שנכתב עליכם ושעשועון טריוויה מצחיק -עליכם :

לאחר עריכת תחקיר קצר, קלה להצגה תפתיע באירוע שלכם בדמות מעולם התוכן של הארגון או של החוגג עם סטנד אפ שכולו עליכם. מצחיק ומכבר כמובן!
לאחר הסטנד אפ נעבור לשעשועון טריוויה שנכתב עליכם בשיתוף האורחים.

משתתפי השעשועון יתמודדו במשחקי אלתור הנשענים על חוקי משחק מוכרים בסגנון "של מי השורה הזאת" אך יתרונם המובהק הוא בשיתוף פעיל של היושבים בקהל כמציעי רעיונות שקורמים עור וגידים ע"י המשתתפים שמשחקים כך כולם מרגישים חלק מהאירוע.

 
סימולציות מקצועיות ע"י שחקנים:

דרך נעימה ואפקטיבית להכשרת עובדים היא שימוש בשחקנים לצורך סימולציות מקצועיות.
הנושאים הם מגוונים ומותאמים לצרכי לחברה. לדוגמה: ניהול ראיונות למנהלים, ניהול משא ומתן, שיפור השרות, חווית שרות, שיפור מכירות, מיומנויות ניהול.
וגם סימולציות עבור אחיות ורופאים בבתי חולים קופות חולים ומרכזים רפואיים.

השחקנים יקבלו מראש את המצבים, המצבים הרגשיים, השפה המקצועית של הארגון, הדילמות והמצבים אותם הארגון ירצה לדמות ואיזה פרמטרים עליהם למלא במשוב חזרה.
השחקנים מיומנים לתת משוב ברמה הגבוהה ביותר


*מתאים לאירוע קליל ולקהל צעיר / צעיר ברוחו.
 
 
ימי וערבי כיף הם מקור הנאה לכל משתתף בהם. הם מהווים אתנחתא מכל פעולות היום יום, מנוחה מכל הבעיות וניקוי ראש. לכן תמיד נהדר לארגן מדי פעם ימי וערבי כיף בין חברים, בין עובדים או בכל מסגרת עסקית או חברתית.

אם תגלוש באינטרנט תמצא ללא ספק חברות לא מעטות המציעות פעילות ימי וערבי כיף. החכמה היא לבחור את הטוב והמתאים ביניהם. ערב מקורי, המתאים בדיוק למסגרת בה הוא מתוכנן. כאן המקום להכיר את שירי זלמן - "קלה להצגה". שירי זלמן היא לא סתם סטנד-אפיסטית. היא כותבת, שחקנית ובמאית מנוסה, אשר פעלה ופועלת בהרכבים קומיים זה שנים. כשרונה בתחום הכתיבה והאלתור מכשיר אותה לארגן ימי וערבי כיף מקוריים ביותר. 
ערבי גיבוש
 


לצורך הפעלת ימי וערבי כיף, תערוך שירי זלמן תחקיר על החברה, המשפחה או המסגרת בה נערכים ימי וערבי כיף אלה.

על סמך תחקיר זה היא תבנה קטעי סטנד- אפ, מערכונים, שעשועי טריוויה, משחקי הפעלה או כל הפעלה אחרת. הפעילות תהיה מתואמת, כמובן עם המארגנים, ותתאים לגילם ולאופיים של המשתתפים, וכמה שיותר- להעדפותיהם האישיות. קיימות אינספור אפשרויות:
  • מופע המורכב מאלתור מקצועי, משולבת במוסיקה, אשר תצחיק את הצופים ותשחרר אותם- מתאימה לקבוצות "מפונקות" כאשר יוצאים מתוך ההנחה, שאנשיהן לא יקומו וישתתפו השתתפות פעילה.
  • פעילות אשר, בנוסף לקטעי הסטנד-אפ ישולבו בה גם סדנאות ושעשועונים אשר ישתפו את הקהל- לקהל יצירתי ולא ביישן, אשר ישתף פעולה בפעילויות מפעילות דמיון ויצירתיות. אגב, לא כולם חייבים להיות פעילים. אם רק 30% מן המשתתפים יהיו משתתפים פעילים.
  • ניתן גם לבחור בסדנאות מטריפות לקהל אנרגטי שגורם לחבור אדיר בין האנשים. הכל בהתאם לרצון המארגנים ולתקציבם.
בעזרת הכישרונות המגוונים שלנו ב"קלה להצגה" נארגן לכם ערבי גיבוש וימי כיף מודולאריים, המורכבים ממספר מרכיבים המתאימים לגוף לו מפיקים ימי וערבי כיף. לכן יהיה זה תמיד ערב מגוון, מקורי, מהנה, מצחיק ומתאים לקהל המשתתפים.

ימי וערבי כיף הם מהנים וכייפיים. בנוסף לכך הם מגבשים ומלכדים את המשתתפים בהם, וגורמים להם להעמיק את ההיכרות ביניהם. ימי וערבי כיף בהנחייתה של שירי זלמן יהיו ערבים כייפיים ובלתי נשכחים.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ