חדש !
כתיבת סטנד-אפ לבר/בת מצווה!
חדש !
טקס עובדים מצטיינים בסגנון סטנד אפ !

----------------------


מחירים מיוחדים לכבוד החורף!

חייגו עכשיו:

054-2470787


----------------------
חדש !
חדש !
חדש !

סדנאות חדשות לעובדים:

-סדנת "לחוש את זה"
סדנת תקשורת/מכירה דרך 6 החושים.

- סדנת
 Outdoor Coaching
לגיבוש הצוות ושבירת שיגרה.

-סדנת "במה בארגון"
עבודה על תקשורת בינאישית דרך תאטרון ופסיכודרמה.

054-2470787

 
 
 
שירי זלמן
קומיקאית לאירועים
להזמנות:
054-2470787
 
 
     "קלה להצגה" ביו-טיוב:
 
      בואו נהיה חברים - כנסו!
   
   
   
   

פיתוח צוות מנהלים

 
   

קלה להצגה מציעה לכם סדנאות לפיתוח צוות מנהלים:

* "לשבור את הקרח" עם מופע קומי בסוף יום הרצאות.
* סימולציות עם שחקנים כפיתוח וייעול החברה.
* מופע פלייבק כהתייעלות חברתית.
* ועוד...
 
בשנים האחרונות גוברת המודעות וחברות רבות משקיעות ביצירת סביבת עבודה ארגונית מגובשת, שבה כל המנהלים פועלים במשותף ובתיאום למען המטרה. הבאת ההנהלה לצורת עבודה זו היא המטרה מאחורי פיתוח צוות מנהלים.

פיתוח צוות מנהלים מאחד, למעשה, את הנהלת החברה למוח אחד גדול, שלם הגדול מסך חלקיו. צורת עבודה שכזאת תביא לשיפור ניכר ביעילות ובתוצאות העסקיות של החברה. במסגרת פיתוח צוות מנהלים לומדים חברי הצוות והמנכ"ל להכיר זה את זה טוב יותר, וליצור תשתית טובה יותר לעבודה בקבוצה ולחשיבה מקורית ויצירתית.

ערבי גיבוש

כחלק מסדנת פיתוח צוות מנהלים תוכל להשתלב "קלה להצגה". הופעת סטנד-אפ או הפעלה של "קלה להצגה" תיצור הפוגה ושחרור מתחים, תפוגג את השחיקה ותיצור היכרות מעמיקה יותר בין המשתתפים. פעילות כייפית מלווה בצחוק ופרגון תוביל לעבודת צוות טובה ותתרום לשיתוף פעולה טוב יותר בין חברי ההנהלה.

"של מי השורה הזאת" הוא שעשועון המפעיל את המשתתפים בו לאלתר ביחד קטעי מצבים לפי הוראות המנחה וגחמות המשתתפים האחרים. משחק גיבוש קומי בנוסח "של מי השורה הזאת" בסדנת פיתוח צוות מנהלים יעודד את המשתתפים בו לשיתוף פעולה, לאינטראקציה בין המשתתפים, לחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה ולהפעלת הדמיון והחשיבה היוצרת. אלה יבואו לידי ביטוי גם בתהליך עבודת הצוות של המנהלים. כמשתתפת פעילה בקבוצת "מיוזה", מופע מאולתר בו השחקנים בונים קטעי מערכונים כפרשנות לסיפוריהם של אנשים מהקהל, תיטיב שירי זלמן להנחות פעילות שכזאת כחלק מסדנה של פיתוח צוות מנהלים.


גם הפעלת סלטרון תוכל לתרום רבות לסדנת פיתוח צוות מנהלים. הסלטרון הוא שעשועון בו מחולקים המשתתפים לקבוצות, המתחרות ביניהן על שיתוף פעולה, דמיון, יצירתיות וזריזות. ההפעלה מלווה במוסיקה וסוחפת את המשתתפים בתחושת שייכות. הסלטרון הוא חוויה חברתית מלמדת ובלתי נשכחת.

ערבי גיבוש ופיתוח צוות מנהלים הוא סידרה של הרצאות, סדנאות ופעילויות רבות ורציניות אחרות. אין ספק שהפוגה קומית קצרה ומשחררת היא תוספת רצויה וכייפית לפעילות שכזאת, מה גם, שבצד הצחוק וההנאה ישנו הערך המוסף של היכרות, גיבוש וחשיבה יצירתית.

 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
 

"קלה להצגה" - שירי זלמן : קומיקאית לאירועים - להזמנות : 054-2470787  |  פקס: 077-5470787  |  אודות שירי זלמן

 
ימי גיבוש לעובדים  ימי גיבוש לצוות  יום כיף למנהלים  סדנאות מנהלים  סדנת פרגון  סדנאות משחק  מופע אילתורים  הפעלות קהל  יום הולדת סטנד אפ  אימפרוביזציה  סדנאות צחוק  סדנאות גיבוש  פיתוח צוות  יום הולדת 50  מופע בר-מצווה  מסיבת גיוס לילד  יום נישואין להורים  מסיבת פרישה לפנסיה  מופע סוף שנה  ערבי גיבוש  
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ