מארגנים ערב גיבוש או יום כיף לחברה ?!

"קלה להצגה" מציעה לכם ימי וערבי גיבוש
"מודולאריים" התפורים במיוחד לכל מסגרת!


אחת הדרכים המומלצות לכל חברה, עסקית או פרטית הוא לחזק את הקשר בין עובדיה או חבריה היא ימי וערבי גיבוש. זהו זמן איכות אשר במבנה והתוכן הנכון, מחבר בין האנשים, גורם להם להעמיק את ההיכרות זה עם זה, ולעיתים גם להכיר זה את בן זוגו או את משפחתו של זה, מביא אותם למצבים בהם לא היו קודם ביחד ומלכד אותם בצורה מהנה.
 
  נושאים מומלצים:

אירועי גיבוש ייחודיים  
(לפרטים)    •   סדנאות לארגונים  (לפרטים)    •   טקס עובד מצטיין  (לפרטים)    •   מופע פלייבק ארגוני   (לפרטים) 


"קלה להצגה" מנוהלת ע"י שירי זלמן - שחקנית, בדרנית, כותבת במאית ומאלתרת בחסד, המנוסה מאד בהרכבים קומיים,
הופעות סטנד-אפ, הנחיית משחקי חברה ואלתור.  לכן,
ימי וערבי גיבוש אותם היא מנחה הם מגוונים, מקוריים וכיפיים.
     
 
  צור קשר:
  אשמח להרכיב עבורכם
אירוע שלא תשכחו!


התקשרו עכשיו:

054-2470787
או מלאו את הטופס:

 
 
  קטע סטנד-אפ או מערכון המתאים לאירוע הנתון, אשר נכתב על ידי שירי ומשתמש בחומרים על החברה, על סמך תחקיר עליה, יהיה תמיד מצחיק, משחרר ומהנה. שעשועון טריוויה על החברה, למשל, יהיה מצחיק וכייפי, ויחד עם זאת יהדק את הקשר בין העובד לחברה ולכל חבר בה.

הפעלת סלטרון במשך ימי וערבי גיבוש היא כייף מיוחד בפני עצמו. סלטרון הוא שעשועון בו המשתתפים מחולקים לקבוצות, המתחרות זו בזו במשימות מצחיקות המשולבות במשימות סביב החברה כמו: תפזורת מונחים מקצועיים, כתיבת פרסומת או המנון למחלקה או למוצר, ועוד.

זוהי פעילות תוססת מלווה במוסיקה, הגורפת את כל המשתתפים ומפעילה את הדמיון, היצירתיות ושיתוף הפעולה שלהם. זה הזמן לגילוי כישרונות נסתרים, להכרת הפן האחר של חברך היושב בסמוך אליך במשרד, פן אותו לא יכולת להכיר בזמן העבודה.


ימי וערבי גיבוש כאלה, בהנחיית קלה להצגה, והשזורים בהומור בטעם טוב ובמוסיקה, הם חוויה משחררת ובלתי נשכחת, היוצרת גיבוש באווירה חופשית וכייפית. ההשקעה בעובד תניב את פירותיה עד מהרה: הידיעה שהחברה משקיעה בעובד לא רק בתחום העבודה, אלא גם ביצירת אווירה טובה והרגשה טובה שלו, והעמקת הקשר בין המשתתפים, תשפיע בהכרח על היחסים ביניהם, על יחסם לחברה בה הם מועסקים וכך גם על האכפתיות שלהם ועל איכות עבודתם.
 
   
     
 
סטנד אפ בהתאמה אישית  ימי וערבי כיף  סטנד אפ ליום כיף לצוות  פעילות לוועדי עובדים  סטנד אפ לערבי גיבוש  סטנד אפ לאירוע קטן  סטנד אפ לאירועים קטנים  פעילות לסוף שנה  מופע ליום נישואין  מסיבת פרישה  סדנאות גיבוש ומופעים לחגים  פעילות גיבוש ליום המשפחה