ימי גיבוש וכיף הם מקור הנאה לכל משתתף בהם.

הם מהווים אתנחתא מכל פעולות היום יום, מנוחה מכל הבעיות וניקוי ראש. לכן תמיד נהדר לארגן מדי פעם ימי גיבוש וכיף בין חברים, בין עובדים או בכל מסגרת עסקית או חברתית.

אם תגלוש באינטרנט תמצא ללא ספק חברות לא מעטות המציעות פעילות ימי גיבוש וכיף. החכמה היא לבחור את הטוב והמתאים ביניהם. ערב מקורי, המתאים בדיוק למסגרת בה הוא מתוכנן.
כאן המקום להכיר את "קלה להצגה". שירי זלמן היא לא סתם סטנד-אפיסטית. היא כותבת, שחקנית ובמאית מנוסה, אשר פעלה ופועלת בהרכבים קומיים זה שנים. כשרונה בתחום הכתיבה והאלתור מכשיר אותה לארגן ימי גיבוש וכיף מקוריים ביותר.

לצורך הפעלת ימי גיבוש וכיף, נערוך בחברת קלה להצגה תחקיר על החברה שלכם, המשפחה או המסגרת בה נערכים ימי גיבוש וכיף למנהלים כאלה.

על סמך תחקיר זה היא תבנה קטעי סטנד- אפ, מערכונים, שעשועי טריוויה, משחקי הפעלה או כל הפעלה אחרת. הפעילות תהיה מתואמת, כמובן עם המארגנים, ותתאים לגילם ולאופיים של המשתתפים, וכמה שיותר- להעדפותיהם האישיות.

קיימות אינספור אפשרויות:

  • פעילות המורכב מקטעי סטנד-אפ ומערכונים, משולבת במוסיקה, אשר תצחיק את הצופים ותשחרר אותם –
    מתאימה לקבוצות "מפונקות" כאשר יוצאים מתוך ההנחה, שאנשיהן לא יקומו וישתתפו השתתפות פעילה.
  • פעילות אשר, בנוסף לקטעי הסטנד-אפ ישולבו בה גם סדנאות ושעשועונים אשר ישתפו את הקהל –
    לקהל יצירתי ולא ביישן, אשר ישתף פעולה בפעילויות מפעילות דמיון ויצירתיות. אגב, לא כולם חייבים להיות פעילים. אם רק 30% מן המשתתפים יהיו משתתפים פעילים- דיינו.

ניתן לשלב גם אמנים אחרים – שחקנים, מוסיקאים וכדומה, הכל בהתאם לרצון המארגנים ולתקציבם.
בעזרת הכישרונות המגוונים שלנו ב"קלה להצגה" נארגן לכם ערבי גיבוש מודולאריים, המורכבים ממספר מרכיבים המתאימים לגוף לו מפיקים ימי גיבוש וכיף. לכן יהיה זה תמיד ערב מגוון, מקורי, מהנה, מצחיק ומתאים לקהל המשתתפים.

ימי גיבוש וכיף הם מהנים וכייפיים. בנוסף לכך הם מגבשים ומלכדים את המשתתפים בהם, וגורמים להם להעמיק את ההיכרות ביניהם. ימי גיבוש וכיף עם חברת קלה להצגה יהיו ערבים כייפיים ובלתי נשכחים.


קיימים סוגים שונים של ימי גיבוש:

מופע תיאטרון פלייבק:

תיאטרון פלייבק הוא סוג מקורי של תיאטרון אימפרוביזציה (אלתור) המשתף את הקהל בהופעה.
תפקיד הקהל הוא להעלות סיפורים בנושא של האירוע – סיפורים על אורח הכבוד, מהווי החברה, סיפורים אישיים שיהיו מעוניינים לחלוק. כל סיפור יזכה לחיים חדשים על הבמה, מאת הרכב שחקנים מיומן שיציג אותו באמצעות משחק ושירה באופן מקצועי מרגש ואותנטי.
כוחו של תיאטרון הפלייבק הוא לא רק כפאן אלא גם לגשר ולחבר בין אנשים, להציף דילמות וע"י הריחוק שההמחזה נותנת לסיפור ניתן לראות את פתרונם.
ערב מרתק שיכול להיות גם מלא רגש, מוזיקלי, מצחיק וכולו מבוסס על סיפורים שלכם.

* מאוד מתאים בתחילת או סיום יום הרצאות.


מופעי אלתור בידורי עם שחקנים בשיתוף הקהל:

מופע אלתור המבוצע ע"י שחקנים קומיקאים הנשען על חוקי משחק מוכרים בסגנון "של מי השורה הזאת" בשיתוף פעיל של היושבים בקהל כמציעי רעיונות אשר קורמים עור וגידים בצורת קטעים קומיים המבוצעים ע"י שחקנים מיומנים.


סטנד אפ שנכתב עליכם ושעשועון טריוויה מצחיק -עליכם:

לאחר עריכת תחקיר קצר, קלה להצגה תפתיע באירוע שלכם בדמות מעולם התוכן של הארגון או של החוגג עם סטנד אפ שכולו עליכם. מצחיק ומכבר כמובן!
לאחר הסטנד אפ נעבור לשעשועון טריוויה שנכתב עליכם בשיתוף האורחים.
משתתפי השעשועון יתמודדו במשחקי אלתור הנשענים על חוקי משחק מוכרים בסגנון "של מי השורה הזאת" אך יתרונם המובהק הוא בשיתוף פעיל של היושבים בקהל כמציעי רעיונות שקורמים עור וגידים ע"י המשתתפים שמשחקים כך כולם מרגישים חלק מהאירוע.


סימולציות מקצועיות ע"י שחקנים:
דרך נעימה ואפקטיבית להכשרת עובדים היא שימוש בשחקנים לצורך סימולציות מקצועיות.
הנושאים הם מגוונים ומותאמים לצרכי לחברה. לדוגמה: ניהול ראיונות למנהלים, ניהול משא ומתן, שיפור השרות, חווית שרות, שיפור מכירות, מיומנויות ניהול.
וגם סימולציות עבור אחיות ורופאים בבתי חולים קופות חולים ומרכזים רפואיים.

השחקנים יקבלו מראש את המצבים, המצבים הרגשיים, השפה המקצועית של הארגון, הדילמות והמצבים אותם הארגון ירצה לדמות ואיזה פרמטרים עליהם למלא במשוב חזרה.
השחקנים מיומנים לתת משוב ברמה הגבוהה ביותר

*מתאים לאירוע קליל ולקהל צעיר / צעיר ברוחו.