יום כיף למנהלים הם מקור הנאה לכל משתתף בהם.

הם מהווים אתנחתא מכל פעולות היום יום, מנוחה מכל הבעיות וניקוי ראש. לכן תמיד נהדר לארגן מדי פעם יום כיף למנהלים בין חברים, בין עובדים או בכל מסגרת עסקית או חברתית.
אם תגלוש באינטרנט תמצא ללא ספק חברות לא מעטות המציעות פעילות יום כיף למנהלים. החכמה היא לבחור את הטוב והמתאים ביניהם. ערב מקורי, המתאים בדיוק למסגרת בה הוא מתוכנן.
כאן המקום להכיר את "קלה להצגה".
שירי זלמן היא לא סתם סטנד-אפיסטית. היא כותבת, שחקנית ובמאית מנוסה, אשר פעלה ופועלת בהרכבים קומיים זה שנים.
כשרונה בתחום הכתיבה והאלתור מכשיר אותה לארגן יום כיף למנהלים מקוריים ביותר.

לצורך הפעלת יום כיף למנהלים, אנו נערוך תחקיר על החברה, המשפחה או המסגרת בה נערכים יום כיף למנהלים כאלה. על סמך תחקיר זה היא תבנה קטעי סטנד- אפ, מערכונים, שעשועי טריוויה, משחקי הפעלה או כל הפעלה אחרת. הפעילות תהיה מתואמת, כמובן עם המארגנים, ותתאים לגילם ולאופיים של המשתתפים, וכמה שיותר – להעדפותיהם האישיות.

קיימות אינספור אפשרויות:

  • פעילות המורכב מקטעי סטנד-אפ ומערכונים, משולבת במוסיקה, אשר תצחיק את הצופים ותשחרר אותם – מתאימה לקבוצות "מפונקות" כאשר יוצאים מתוך ההנחה, שאנשיהן לא יקומו וישתתפו השתתפות פעילה.
  • פעילות אשר, בנוסף לקטעי הסטנד-אפ ישולבו בה גם סדנאות ושעשועונים אשר ישתפו את הקהל – לקהל יצירתי ולא ביישן, אשר ישתף פעולה בפעילויות מפעילות דמיון ויצירתיות. אגב, לא כולם חייבים להיות פעילים. אם רק 30% מן המשתתפים יהיו משתתפים פעילים- דיינו.
  • ניתן לשלב גם אמנים אחרים – שחקנים, מוסיקאים וכדומה, הכל בהתאם לרצון המארגנים ולתקציבם.
  • בעזרת הכישרונות המגוונים שלנו ב"קלה להצגה" נארגן לכם ערבי גיבוש למנהלים מודולאריים, המורכבים ממספר מרכיבים המתאימים לגוף לו מפיקים יום כיף למנהלים.
    לכן יהיה זה תמיד ערב מגוון, מקורי, מהנה, מצחיק ומתאים לקהל המשתתפים.

יום כיף למנהלים הם מהנים וכייפיים. בנוסף לכך הם מגבשים ומלכדים את המשתתפים בהם, וגורמים להם להעמיק את ההיכרות ביניהם.

יום כיף למנהלים בהנחיית "קלה להצגה" יהיו ערבים כייפיים ובלתי נשכחים.