מופעי אילתורים מתאימים לכל אירוע: יום גיבוש של חברה או חבורה, יום הולדת, מסיבת רווקות – בכל פעילות חברתית יוסיפו מופע אילתורים מעניינת, מצחיק, מגבש ומשחרר.

מה שחשוב הוא להתאים את ההפעלה, הסדנה והמפעיל/לה שלה לקהל היעד, שאם לא כן – היא לא תעניין את הנוכחים, הם לא ייקחו בה חלק פעיל ולא ייהנו ממנה.

שירי זלמן היא בעלת כישרונות רבגוניים, ובעלת ניסיון רב בתחום מופע איתורים. אם אתה מתכוון לארגן מופע אילתורים לאנשי החברה שלך, במסגרת אירוע לבן משפחה או לכל אירוע אחר תוכל שירי לייעץ לך אחרי תחקיר קצר מה כדאי להביא לקהל שלך.

אפשרויות הבחירה הן מגוונות, קודם כל – בהתאם למטרת האירוע:

האם זהו סתם ערב בידורי למשפחה או לחברים? האם זהו יום הולדת? האם ערב גיבוש לקבוצת חברים או לעובדי חברה או עסק?
"קלה להצגה" תוכל להציג בפניך שורה של מופע אילתורים לכל אירוע שכזה.
יש לקחת בחשבון את גיל הנוכחים: האם הם בני נוער? גיל הביניים? הגיל השלישי? האם גילם מעורב? לכל אחת מקבוצות הגיל הנ"ל יש להתאים פעילות המתאימה לה.
עוד שאלה אשר נשאלת היא האם למשתתפים פתיחות מספיקה? האם הם מכירים היטב זה את זה? האם ירצו לקחת חלק פעיל כאשר יוצעו להם מופע אילתורים?
האמת היא שלא כל המשתתפים חייבים להיות פעילים ממש.

אם 30% מן הקבוצה יהיו פעילים, והשאר פשוט ייהנו ויעודדו – זה בהחלט מספיק. אך חשוב לברר אם, על סמך ניסיון העבר, יהיו באמת די פעילים. מופע אילתורים כוללות שעשועונים ומשחקי חברה, וכאשר מדובר בשירי זלמן- הכל בהומור וצחוקים, בטעם טוב  ולא פוגענ, כמובן.
אופי השעשועונים ייקבע, קודם כל, על סמך מטרת הפעילות. אם המטרה היא גיבוש, למשל, יהיו אלה הפעלות של היכרות, הכוללות שיתוף פעולה בתוך הקבוצה, הפעלת דמיון ויצירתיות וכדומה.

מופע אילתורים עם "קלה להצגה" הן תמיד מצחיקות, כייפיות ומהנות.
הן מלוות במוסיקה ומתקיימות באווירה נהדרת.

לצד כל אלה הן מגבשות, מעמיקות את ההיכרות בין משתתפיהן ומפעילות את הדמיון והיצירתיות שלהם.
למשתתפים מובטחת חוויה כייפית ובלתי נשכחת.