יום כיף

שתי מילים שהחיבור שלהן ביחד פשוט מופלא.

יום אחד בשנה שכולו כיף, לעובדים, למנהלים לכוווולם. פעילות ייחודית ומצחיקה המבטיחה שהיום הזה יהיה אירוע שידברו עליו כל השנה. פעילויות שיהפכו את היום הזה ליום בלתי נשכח, ליום שיטעין לעובדים את המצברים לעוד שנה שלמה עד יום הכיף הבא.

אני מציעה תוכנית הכוללת:

מופע סטאנד אפ שכולו צחוקים מחיי היומיום שלכם, כן , כן….. אני כותבת את המופע עליכם.
מחקה משהו מתוך הארגון ומתפרצת לכם לתוך האירוע (אחרי שאכלתם – אל דאגה) בדמות של המנכ"ל /המנקה/העובדת הכי צבעונית שלכם (שזורמת עם זה שיחקו אותה) ו"מברכת" אתכם דרך סטנד אפ קורע. חשוב לי שתדעו שהכל ברוח טובה, ללא ירידות על הקהל והטקסט נשלח לאישור לפני המופע.
• שעשועון טריוויה מצחיק עד דמעות שגם כן נכתב עליכם ומוגש עם הנחייה קומית.
השעשועון משתף חלק מהעובדים (רק את הקומץ שקליל ואוהב את זה. לשאר ניתן להתרווח בכיסא ולצחוק). ובתוך השעשועון אני משלבת משחקי אלתור מצחיקים בסגנון "של מי השורה הזאת" עם המתמודדים בעוד שהקהל מרגיש חלק מהחגיגה כאשר הוא בוחר את הסיטואציות ונקרע מצחוק.

• מופע תיאטרון פלייבק מלא באילתורים וחיוכים, מופע מצחיק, משחרר ומחבר.
המזמין בוחר את נושא המופע ומשם צוות השחקנים והמוזיקאי מפליגים עם הקהל שמספר סיפורים ואנקדוטות בנושא הנבחר. צוות השחקנים המוכשרים מציג הכל ב -live עם מוזיקה חיה ומדליקה. תיאטרון פלייבק הוא טכניקת מרתקת , מרגשת ומפתיעה והייחודיות שלנו בכך שהמופע הוא לא רק מרגש אלא גם מצחיק ומוזיקלי.

סדנת לגיבוש, רענון והמון כיף:

סדנת מישחוק ואלתור
המכניסה תיבול לכל עובד ומשחקי חברה מגניבים ומהנים. ההפעלות כולן נתפרות לארגון עצמו, לסיטואציות, לסיפורים, לדמויות, הכל נכתב באופן ספציפי לארגון ומותאם אישית.

פעילות גיבוש וצחוק
סדנת צחוק ייחודית. בא אני מעבירה את הקבוצה חוויה מחברת, משעשעת, היתולית. גורמת לאנשים שכבר מכירים אחד את השני שנים פנימה והחוצה – להכיר בפאן קצת יותר מצחיק! ניתן לשלב גם סטנד אפ על הקבוצה ותמיד כיף לסיים את סדנאות הצחוק במערכונים עם הקהל.

ערב חברה
ערב חברה מאגד סביבו את כל העובדים בדרגים השונים, יושבים מנהלים עם זוטרים וכולם רוצים לאכול טוב וליהנות מהאווירה. אני מגיעה עם תיבול ייחודי שמעניק זיכרון בלתי נשכח לנוכחים. מופע התפור לארגון ולעובדיו, המציג בפניהם באופן הומוריסטי ומדויק את ההווי, השגרה, היחסים בניהם ובין עצמם ושיחות המסדרון, כמעין מראה מצחיקה על הארגון ועל כולם.
הסיפורים והסיטואציות מותאמות לארגון הספציפי וכולם מכירים את סיפורים והדמויות, דבר שהופך את ההצגה והערב כולו להנאה מצחיקה עד דמעות. הכל כתוב בהומור תוך הקפדה יתרה שהחומרים יהיו מקוריים וההומור יהיה מכבד, ללא פגיעה בשמו הטוב של אף עובד ושכולם בלי יוצא מן הכלל יצחקו צחוק בריא ויהנו.

• יום עיון
כל יום עיון מקצועי חייב לשלב גם חלק קליל יותר. ומה יותר קליל ממופע סטאנד-אפ מותאם לקהל ולתחום האירוע. אני מתאימה את הכתיבה, ההומור והפאנצ'ים לתחום יום העיון ולנושאיו ובעיקר לקהל היושב באולם.
ניתן לתבל עם מופע הסטאנד-אפ כל יום עיון, כנס או הרצאה, אני יכולה להיות גם המנחה וגם מעבירת קטעי הקישור, והכל בהומור איכותי, מכבד ומצחיק, מה מצחיק? קורע!

גם תיאטרון פלייבק הוא אפשרות מעולה לשלב בתוך יום עיון או כנס, מופע פלייבק בתחילתו של מפגש מקצועי או כנס גורם לאנשים להיפתח ולהעלות דילמות, חששות ורעיונות ולראות אותם קורמים עור וגידים על הבמה.
אפשרות נוספת היא דווקא בסיומו של יום גדוש הרצאות, אפשר לסכם את יום העיון במופע תיאטרון פלייבק בו יעלו המסקנות, הרגשות ונקודות המבט של היום כולו.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
אל תהסס לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *